Wiadomości ze świata motoryzacji

Nowe pojazdy w wypożyczalni - Wolkswagen Up ! wypożyczalni!

Mimo nam poinformować ,że wprowadziliśmy do oferty nowe samochody Wolkswagen UP w wersji pięciodrzwiowej. Samochód ten jak tak małe autko jest samochodem , który może służyć doskonale jako autom miejskie , ale bardzo dobrze zachowuje się na trasie , gdzie jego spalanie mieści się w granicach 3,8 litra. Samochoód został zakupiony w u dealera Bednarek w Dobroniu.

zobacz więcej »

Wymiana wycieraczek? Zrób to sam!

Wymiana wycieraczek zazwyczaj nie jest skomplikowana. Kierowca spokojnie może ją zatem wykonać samemu. Jak to zrobić? Przygotowaliśmy zestaw najważniejszych wskazówek.

zobacz więcej »

Podłączenie akumulatora: najpierw plus czy minus? Jak nie zepsuć baterii?

Podłączenie akumulatora: najpierw plus czy minus? Jak poradzić sobie z wymianą baterii i jak podłączyć ją, aby nie uszkodzić układu elektrycznego? Oto zestaw podstawowych wskazówek.

zobacz więcej »

Intel wchodzi na rynek autonomicznych pojazdów [WIDEO]

Transport produktów bez wykorzystania ludzi? Taką przyszłość widzi Intel i wbrew pozorom nie tak odległą przyszłość.

zobacz więcej »

Nowy Hyundai Santa Cruz. Pick-up o stylistyce crossovera

Hyundai zaprezentował nowego Santa Cruz, który stylistycznie odbiega od pudełkowatych pick-upów. Historia powie czy to właściwy kierunek stylistyczny czy też nie.

zobacz więcej »

Mandat za prędkość: czy zabiorą prawo jazdy poza terenem zabudowanym?

Pytanie na dziś brzmi: czy policjanci zabiorą kierowcy prawo jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h poza terenem zabudowanym? Czy tylko grozi mu wysoki mandat?

zobacz więcej »

Powstanie Obwodnica Metropolii Trójmiejskiej. Zmiany drogowe na Pomorzu

Podpisano umowę na realizację Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej w ciągu trasy S6. Część prac już ruszyła, a pozostałe rozpoczną się jeszcze w tym roku.

zobacz więcej »

Seat Ibiza i Arona po aktualizacji. Młodzieńcza werwa zachowana

Co jakiś czas należy zaktualizować swoje modele, a Seat wykonał tę operację na dwóch autach - Ibizie i Aronie. Co nowego znajdziemy w tych modelach?

zobacz więcej »

Mandat za przejście po pasach na czerwonym świetle. Ile wynosi?

Mandat za przejście po pasach na czerwonym świetle: ile wynosi, jak go uniknąć i czy powinien być wyższy? Czyli dziś przyjrzymy się jednemu z popularniejszych wykroczeń pieszych.

zobacz więcej »

Podwyżki mandatów, których boi się rząd. Prace trwają, ale nikt nie chce za nie odpowiadać

Podwyżki mandatów dla kierowców przypominają międzyresortowy ping pong. Tajemnicą poliszynela jest, że rząd pracuje nad waloryzacją kar. Żadne ministerstwo nie chce się jednak pod nią podpisać.

zobacz więcej »

Czujność kobiety przeszkodziła złodziejom. Mycie auta z atrakcjami [WIDEO]

Przyszły takie czasy, że nawet tak prozaiczna czynność jak mycie auta może przyprawić o skok adrenaliny. Z całą pewnością właścicielkę Audi coś takiego spotkało.

zobacz więcej »

Nowe strefy parkowania w Warszawie. Abonament mieszkańca tylko jeśli rozliczasz PIT w Warszawie

Radni m.st. Warszawy przegłosowali rozszerzenie strefy płatnego parkowania o Żoliborz i Ochotę. Przyjęta uchwała zakłada również, że mieszkańcy zyskają nowy abonament parkingowy. Zmiany wejdą w życie 6 września.

zobacz więcej »

Zrzutka na Subaru Powstańca Warszawskiego. Zjeździł nim cały kraj, teraz potrzebuje naszej pomocy

Kapitan Janusz Walędzik, Powstaniec Warszawski, zjeździł swoim Subaru Leone cały kraj, żeby opowiadać o Powstaniu. Chętnie jeździłby dalej i edukował młodzież, ale auto potrzebuje profesjonalnego odnowienia. W tym celu ruszyła zrzutka. Pomóc może każdy.

zobacz więcej »

Prezydent podpisał ustawę o elektrycznych hulajnogach. Czekaliśmy na nią pięć lat

Na prawne opanowanie chaosu związanego z elektrycznymi hulajnogami i innymi tzw. urządzeniami transportu osobistego czekaliśmy pięć lat. Wreszcie się doczekaliśmy. Prezydent podpisał ustawę. Przepisy wejdą w życie przed latem.

zobacz więcej »

Szczepienie w drive-thru. Opuść szybę, wystaw ramię

Szczepienie w w punkcie drive-thru powinno zająć około pół godziny. Tak czytamy w wytycznych dotyczących organizacji punktów drive-thru, które będą realizować szczepienia przeciwko COVID-19.

zobacz więcej »

Zielona strzałka: mandat nawet 500 zł! Nie zatrzymasz się? Zapłacisz!

Zielona strzałka pozwala na warunkowy skręt. I słowo warunkowy jest tu kluczowe. Bo jeżeli kierowca nie dopełni obowiązku zatrzymania, może otrzymać mandat wynoszący 500 zł!

zobacz więcej »


tagi • rent a car lodz • wynajem aut łódź • wypożyczalnia aut łódźwynajem samochodów dostawczych łódźwypożyczalnia samochodów dostawczych łódź • wypozyczalnia samochodow lodz • wypożyczalnie samochodów łódź • wynajem auta na czas naprawy • wypozyczalnie samochodow lodz • wypożyczalnia samochodów lodz • auto zastępcze łódź • wypozyczalnia samochodow łódź • wynajem aut lodz • wynajem samochodów łódź • auto zastepcze lodz • wynajem samochodow lodz • auto na czas naprawy