Wiadomości ze świata motoryzacji

Nowe pojazdy w wypożyczalni - Wolkswagen Up ! wypożyczalni!

Mimo nam poinformować ,że wprowadziliśmy do oferty nowe samochody Wolkswagen UP w wersji pięciodrzwiowej. Samochód ten jak tak małe autko jest samochodem , który może służyć doskonale jako autom miejskie , ale bardzo dobrze zachowuje się na trasie , gdzie jego spalanie mieści się w granicach 3,8 litra. Samochoód został zakupiony w u dealera Bednarek w Dobroniu.

zobacz więcej »

Opinie Moto.pl - Jeep Grand Cherokee Trackhawk. Jak się żyje z najszybszym SUV-em świata

To najbardziej absurdalny samochód, jaki możesz kupić. Ciężki, drogi w utrzymaniu i piekielnie szybki. Esencja Ameryki na kołach.

zobacz więcej »

Zakaz wyprzedzania się ciężarówek na polskich drogach - co myślicie o nim wy? 81 proc. czytelników chciałoby całkowitego zakazu

Zakaz wyprzedzania się ciężarówek na polskich drogach skłonił naszych czytelników do ożywionej dyskusji. Dawno pod żadnym materiałem nie mieliśmy aż tylu komentarzy. Jesteście zgodni - ponad 80 proc. z was twierdzi, że na drogach powinien zostać wprowadzony absolutny zakaz.

zobacz więcej »

Oszustwa mechaników samochodowych to w Polsce plaga. Na czym polegają i jak się przed nimi bronić?

Większość właścicieli samochodów przynajmniej raz została oszukana w warsztacie samochodowym. Niestety nieuczciwe praktyki "fachowców" nie omijają także autoryzowanych stacji obsługi. Jak się przed oszustwami warsztatowymi zabezpieczyć?

zobacz więcej »

Serce Krajowego Systemu Zarządzania Ruchem coraz bliżej. CPW ma kosztować ponad 230 mln złotych

Wybrano nareszcie wykonawcę Centralnego Projektu Wdrożeniowego, "serca" Krajowego Systemu Zarządzania Ruchem. Realizację najważniejszej części KSZR wyceniono na 223 260 790,90 zł.

zobacz więcej »

Niedopita butelka wódki w aucie i 2,5 promila w wydychanym powietrzu. Kontrola wielotonowej ciężarówki

W niektóre z kontroli inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego aż trudno uwierzyć. Na A2 zatrzymano kierowcę wielotonowej ciężarówki, który w wydychanym powietrzu miał prawie 2,5 promila. Na dodatek przy sobie trzymał otwartą butelkę wódki.

zobacz więcej »

Była metoda "na butelkę", teraz kradną "na drut". Policja ostrzega kierowców przed złodziejami

Chwila nieuwagi i złodziej ukradł torebkę z samochodu. Kobieta padła ofiarą kradzieży "na drut", przed którą ostrzegają policjanci. To kolejny wariant popularnej wśród złodziei metody "na butelkę".

zobacz więcej »

Kupujemy używane: Godne polecenia, 2-litrowe silniki diesla z rynku wtórnego

Pomimo niekorzystnej passy nowych diesli w Europie, wysokoprężne motory wciąż doskonale sprzedają się na rynku wtórnym. Kierowcy doceniają ich walory użytkowe. To niskie zużycie oleju napędowego, wysoka dynamika jazdy, elastyczność i imponujący zasięg. Musimy się jednak liczyć z określonymi kosztami bieżącej eksploatacji, typowymi usterkami i naturalnym zużyciem skomplikowanych podzespołów. Niemniej, pośród tysięcy ogłoszeń z łatwością znajdziemy auta wyposażone w dopracowane jednostki, które przy odpowiednim użytkowaniu sprawują się niemal bezproblemowo.

zobacz więcej »

Śmierć na drodze kosztuje 2 mln zł. Dlatego państwo walczy z piratami drogowymi

Polska co roku na usuwanie skutków wypadków drogowych wydaje więcej niż na naukę i szkolnictwo wyższe.

zobacz więcej »

Rezvani Tank chce być najmocniejszym SUV-em świata. Pod maską ma V8 z Demona o mocy 1000 KM

Producent opisuje Rezvani Tank jako najmocniejszego SUV-a świata. Odważne słowa, ale w topowej odmianie Tank napędzany jest V-ósemką prosto z Dodge'ów Demonów. Po porządnej kuracji sterydowej - moc ma sięgać 1000 KM.

zobacz więcej »

Przy drogach pojawią się wideorejestratory - tak będzie wyglądał Generalny Pomiar Ruchu

W przyszłym roku na polskich drogach odbędzie się Generalny Pomiar Ruchu (GPR). Takie badanie natężenia ruchu prowadzone jest co pięć lat, a tym razem będzie realizowany głównie z wykorzystaniem kamer wideo.

zobacz więcej »

Dacia Duster dystansuje konkurencję. Kolejny miesiąc, kolejny raz na pierwszym miejscu z dużą przewagą

W polskich statystykach sprzedaży nie ma mocnych na budżetowego SUV-a z Rumunii. Dacia Duster kolejny miesiąc z rzędu okazała się numerem 1 wśród klientów indywidualnych. A więc wynikach bez zakupów flotowych.

zobacz więcej »

Autostrada A1 w końcu będzie kompletna. Ostatnie odcinki w budowie

Autostrada A1 to trasa, biegnąca przez środek Polski - od Gdańska do granicy z Czechami w Gorzyczkach. W finalnej formie będzie miała ok. 580 km długości. Kierowcy korzystają już z blisko 480 km autostrady A1, a kolejne 102 km są w budowie.

zobacz więcej »

Ambasador elektrycznego Mercedesa EQC podejmuje kolejne niesamowite wyzwanie

Andrzej Bargiel idzie za ciosem i znów planuje zmierzyć się z surowym żywiołem - oczywiście na własnych warunkach. Pod koniec sierpnia znakomity polski skialpinista wraz ze swoją ekipą rusza na kolejną wyprawę.

zobacz więcej »

Sopot. Pijany i po amfetaminie wjechał do tunelu dla pieszych. "Świętowałem narodziny dziecka"

W poniedziałek około 4:30 rano w Sopocie 27-latek wjechał do tunelu dla pieszych. Jak tłumaczył później policji - w ten sposób świętował narodziny dziecka.

zobacz więcej »

Jak zdać egzamin na prawo jazdy?

Zdany egzamin na prawo jazdy uprawnia do prowadzenia różnych pojazdów - samochodów, motocykli, ciągników. Istnieje więc kilka kategorii prawa jazdy, a egzaminy znacznie się od siebie różnią. Jak zdać egzamin na prawo jazdy?

zobacz więcej »


tagi • rent a car lodz • wynajem aut łódź • wypożyczalnia aut łódźwynajem samochodów dostawczych łódźwypożyczalnia samochodów dostawczych łódź • wypozyczalnia samochodow lodz • wypożyczalnie samochodów łódź • wynajem auta na czas naprawy • wypozyczalnie samochodow lodz • wypożyczalnia samochodów lodz • auto zastępcze łódź • wypozyczalnia samochodow łódź • wynajem aut lodz • wynajem samochodów łódź • auto zastepcze lodz • wynajem samochodow lodz • auto na czas naprawy