Wiadomości ze świata motoryzacji

Nowe pojazdy w wypożyczalni - Wolkswagen Up ! wypożyczalni!

Mimo nam poinformować ,że wprowadziliśmy do oferty nowe samochody Wolkswagen UP w wersji pięciodrzwiowej. Samochód ten jak tak małe autko jest samochodem , który może służyć doskonale jako autom miejskie , ale bardzo dobrze zachowuje się na trasie , gdzie jego spalanie mieści się w granicach 3,8 litra. Samochoód został zakupiony w u dealera Bednarek w Dobroniu.

zobacz więcej »

Jeden szczegół pozwoli ci rozpoznać czarny lód. Jak jechać, kiedy jest tak ślisko?

Asfalt jest czarny, a mimo wszystko okazuje się śliski? To musi być gołoledź. A jako że scenariusz ten będzie aktualny w najbliższych dniach, warto przypomnieć jak zachować się na śliskiej drodze.

zobacz więcej »

Co to jest "powierzchnia wyłączona"? Wielu włącza awaryjne i udaje, że to parking. Błąd

Wyłączony fragment jezdni to miejsce... idealne do zatrzymania auta? No właśnie chyba nie do końca. Przestrzeń wyłączona to nie dodatkowy parking. A inne podejście do sprawy oznacza poważny błąd.

zobacz więcej »

W końcu dojazd do Świnoujścia ekspresówką. Jest ZRID na ważny odcinek S3

ZRID to Zezwolenie na realizację inwestycji drogowej. Jest kluczowy dla każdej budowanej drogi, ponieważ umożliwia rozpoczęcie pracy w terenie. Takie zezwolenie dostał właśnie odcinek S3 na północnym zachodzie kraju.

zobacz więcej »

Klasyczny Ford Mustang wytropiony po kierownicy. Już jest z powrotem na chodzie [WIDEO]

To niewiarygodne, jakie auta kryją się w przysłowiowych szopach. Tym razem w opuszczonym domu odnaleziono unikalnego Shelby Mustanga GT350. Czekał tam przez całe dekady.

zobacz więcej »

Wyświetliły mi się dwie kontrolki. Też takie masz? Wyglądają groźnie, ale spokojnie

Przekręcasz kluczyk w stacyjce, silnik odpala, ale część pomarańczowych kontrolek nie gaśnie? To wygląda dość groźnie, ale tak naprawdę niczego groźnego oznaczać nie musi.

zobacz więcej »

Prawie na pewno zyskałeś nowe uprawnienia na prawo jazdy kat. B. Są dwa warunki

Czy wiesz, że obecnie mając kategorię B, możesz prowadzić auta o DMC do 4,25 tony? I choć informacja wydaje się dobra, warto wspomnieć o tym, że jest obwarowana dwoma wymogami.

zobacz więcej »

Dlaczego na znaku jest flaga Peru? I kogo on obowiązuje? Tajemnice U-20c

Uważni kierowcy zwrócą uwagę na fakt, że przy polskich drogach umieszczana jest... flaga Peru. I choć kraj w Ameryce Południowej może kojarzyć się dobrze, skojarzenie nie jest na tyle dobre, aby dedykować mu znak. To nie jest zatem flaga Peru, a zapora U-20c.

zobacz więcej »

Terytorialsi zabiorą ci SUV-a? Kolejni właściciele otrzymali wezwania. Wyjaśniamy, co robić

Zgodnie z przepisami armia może żądać oddania w użytkowanie prywatnego lub firmowego auta terenowego albo ciężarowego. Możliwe, że wkrótce zacznie to robić. Powodem jest coraz bardziej napięta sytuacja na granicy Rosji i Ukrainy.

zobacz więcej »

Co się znowu dzieje na stacjach? Miało być taniej, a paliwo prawie po 6 zł za litr

Na początku lutego za litr benzyny i oleju napędowego mieliśmy płacić na stacjach nieco ponad 5 zł za litr. Już wiadomo, że będzie drożej.

zobacz więcej »

Aukcja WOŚP: Wylicytuj dzień na planie "Studia Biznes", którego bohaterem będzie Aston Martin

Weź udział w licytacji WOŚP i wygraj dzień na planie "Studia Biznes", podczas którego spędzisz czas z redaktorem naczelnym Moto.pl Tomaszem Korniejewem oraz z Astonem Martinem.

zobacz więcej »

"Frog" jest niewinny, a problem jest nie tam, gdzie patrzycie

Kilka dni temu sąd II instancji uniewinnił Roberta N. w sprawie wywołania bezpośredniego zagrożenia sprowadzenia katastrofy w ruchu lądowym. Dlaczego tak się stało i jakie będą skutki tej decyzji?

zobacz więcej »

Już za kilka miesięcy wchodzą nowe dowody rejestracyjne. Kogo czeka wymiana?

Nowy wzór dowodów rejestracyjnych zacznie obowiązywać w maju 2022 roku. Dokumenty będą lepiej zabezpieczone przed podrobieniem.

zobacz więcej »

Jeśli silnik robi "puk, puk", może to oznaczać kłopoty

Silnik robi "puk, puk"? Nie, to nie forma zabawy z dzieckiem. To poważny problem stojący przed każdym kierowcą posiadającym nowoczesny samochód. Zignorujesz dźwięki spod maski? Szykuj się na remont silnika.

zobacz więcej »

Została potrącona na wizji, ale skończyła materiał. Reporterka z zasadami

Podczas wejścia na żywo reporterka została potrącona przez samochód. Otrząsnęła się i skończyła wejście na wizji.

zobacz więcej »

Były gubernator Kalifornii wziął udział w wypadku. Ranna jedna kobieta

Arnold Schwarzenegger wziął udział w wypadku samochodowym w Los Angeles. Jego GMC wjechał na Priusa.

zobacz więcej »


tagi • rent a car lodz • wynajem aut łódź • wypożyczalnia aut łódźwynajem samochodów dostawczych łódźwypożyczalnia samochodów dostawczych łódź • wypozyczalnia samochodow lodz • wypożyczalnie samochodów łódź • wynajem auta na czas naprawy • wypozyczalnie samochodow lodz • wypożyczalnia samochodów lodz • auto zastępcze łódź • wypozyczalnia samochodow łódź • wynajem aut lodz • wynajem samochodów łódź • auto zastepcze lodz • wynajem samochodow lodz • auto na czas naprawy