Wiadomości ze świata motoryzacji

Nowe pojazdy w wypożyczalni - Wolkswagen Up ! wypożyczalni!

Mimo nam poinformować ,że wprowadziliśmy do oferty nowe samochody Wolkswagen UP w wersji pięciodrzwiowej. Samochód ten jak tak małe autko jest samochodem , który może służyć doskonale jako autom miejskie , ale bardzo dobrze zachowuje się na trasie , gdzie jego spalanie mieści się w granicach 3,8 litra. Samochoód został zakupiony w u dealera Bednarek w Dobroniu.

zobacz więcej »

Pierwszeństwo na przejściach z ważnym wyjątkiem. Każdy pieszy musi to wiedzieć

Piesi mają pierwszeństwo na pasach - to dewiza powtarzana od 1 czerwca. Fajnie jednak byłoby wtedy, gdyby była powielana razem z wyjątkiem. Bo jest pewna sytuacja, w której to pieszy musi ustąpić pojazdowi pierwszeństwa. Kiedy? Sprawdźmy.

zobacz więcej »

Mandat za słuchanie muzyki w samochodzie. Brzmi jak żart, ale możesz go dostać

W radiu leci twój ulubiony kawałek? Naturalne jest zatem to, że ystem audio ustawia się zdecydowanie głośniej. I choć dodanie kilku decybeli jest odruchowe, odruchu tego warto się oduczyć. Bo może oznaczać dla kierowcy nawet mandat.

zobacz więcej »

Historia Citroena zaczęła się w Polsce

Trudno znaleźć w historii automobilizmu innego dużego producenta samochodów, który odważył się być tak innowacyjny jak Citroen. Niesamowita historia tej firmy zaczęła się w... Polsce.

zobacz więcej »

Kierowcy na widok znaków T-6 panikują. Przy pierwszeństwie łamanym zasada jest jedna

Skrzyżowania z pierwszeństwem łamanym stanowią dla wielu kierowców nie lada wyzwanie. Bo jak używać na nich kierunkowskazów?

zobacz więcej »

Patrzysz na ten wskaźnik codziennie, ale czy wiesz kiedy jest źle?

Do tej pory za specjalnie nie przejmowałeś się tym wskaźnikiem? I to był poważny błąd. Bo jego obserwowanie pomaga i zaoszczędzić sporo paliwa, i uniknąć poważniej usterki pojazdu. Od dziś bacznie kontroluj temperaturę.

zobacz więcej »

Lekarz mógł ci wpisać do prawa jazdy kod 01.06. Policjant go sprawdzi, mandat to 500 zł

Ignorowanie kodów wpisanych w prawie jazdy jest wyjątkowo surowo karane. I musi, ponieważ kierowca stwarza zagrożenie na drodze.

zobacz więcej »

Mimo chorych cen nie zwlekaj z tankowaniem. Kontrolka rezerwy to ostatni dzwonek

Obecne ceny paliw są... chore! Niestety kierowcy nie mają wyjścia. Muszą płakać i płacić. Szczególnie że kontrolka rezerwy to ostatni dzwonek. Ostatni dzwonek, który chroni kierowcę przed poważnymi awariami.

zobacz więcej »

Wielkopolska. Kierowca prawie zabił motocyklistę. Znak STOP nie jest bez powodu [WIDEO]

Wielkopolska policja pokazała poniższe nagranie ku przestrodze. Kierowca samochodu osobowego nie zatrzymał się przy znaku STOP i wymusił pierwszeństwo na motorowerzyście. Skończyło się bardzo źle.

zobacz więcej »

Kształt znaku jest ważny. Kwadratowe ograniczenie prędkości ma inne znaczenie niż to okrągłe

Od kształtu znaku może zależeć, czy dostaniemy mandat, czy nie. W niektórych przypadkach kształt może nawet decydować, czy kierowca straci prawo jazdy.

zobacz więcej »

6 przepisów, których kierowcy albo nie znają, albo świadomie ignorują. Raczej to drugie

Czasem trudno uwierzyć w niewiedzę kierowców. Wiele błędów popełniamy świadomie i z premedytacją. A część z nich jest naprawdę niebezpieczna.

zobacz więcej »

Miał 4 promile, ale pojechał skuterem "po piwo i fajki"

Pijani kierowcy to plaga polskich dróg. Mimo że kary są wysokie, nadal wielu kierowców ryzykuje i wsiada do samochodu na podwójnym gazie. Do samochodu lub na jednoślad. Choć w drugim przypadku trzeba przyznać, że utrzymanie równowagi przy czterech promilach w organizmie to nie lada "wyczyn".

zobacz więcej »

Testy w gorących warunkach. Bugatti Centodieci żegna się z Ameryką

Bugatti Centodieci zostało zaprezentowane w Pebble Beach w 2019 roku. Hipersamochód wart 8 mln euro przechodzi ostatnie testy rozwojowe przed przekazaniem egzemplarzy właścicielom w przyszłym roku.

zobacz więcej »

Miały być ekologiczne, ale jedno zdarzenie zniweczyło ten plan. Pożar autobusów elektrycznych

W Stuttgarcie spłonęło 25 autobusów elektrycznych. Monachium wycofuje je z użytkowania, aż wyjaśni się przyczyna.

zobacz więcej »

Jeremy Clarkson przemówił. To jego samochód roku

Znany prezenter i dziennikarz Jeremy Clarkson jak co roku wybierał swój "samochód roku". Tym razem padło na małą Toyotę.

zobacz więcej »

Ford prezentuje nowe Tourneo Connect. Gdzieś już go można było zobaczyć

Współpraca pomiędzy Fordem a Volkswagenem przynosi pierwsze namacalne efekty. Ford Tourneo Connect to nic innego jak ukryta opcja niemiecka.

zobacz więcej »


tagi • rent a car lodz • wynajem aut łódź • wypożyczalnia aut łódźwynajem samochodów dostawczych łódźwypożyczalnia samochodów dostawczych łódź • wypozyczalnia samochodow lodz • wypożyczalnie samochodów łódź • wynajem auta na czas naprawy • wypozyczalnie samochodow lodz • wypożyczalnia samochodów lodz • auto zastępcze łódź • wypozyczalnia samochodow łódź • wynajem aut lodz • wynajem samochodów łódź • auto zastepcze lodz • wynajem samochodow lodz • auto na czas naprawy